Tuur

Tuur

Online Instrumendid Teie Ärile

SVG

Müügid/Ostud

Täisfunktsionaalne müügi ja ostu haldamise vahendid, mis on integreeritud internetipõhise raamatupidamise ja varude juhtimisega, lisaks mitme valuuta tugi.

SVG

Raamatupidamine

Täielik kahekordse kirjendamisega internetipõhine raamatupidamistarkvaralahendus. Sa saad kõik mida vajad, et oma raamatupidamist käigus hoida, ilma vaevata mida tekitab keeruliste ERP-pakettide kasutamine.

SVG

Varud

Internetipõhine varude juhtimise tarkvara koos tööriistadega ostmiseks ja tarneahela haldamiseks, selleks et jälgida ja juhtida kogu oma laoseisu üle erinevate ladude.

Pilvepõhine integreeritud lahendus Teie äri käivitamiseks ja toetuseks

Funktsionaalsus ERP süsteemide tasemel ja lihtne kasutajaliides säästavad Teie aega ja lasevad kiiresti tööle asuda.

Looge ja saatke arveid ja hinnapakkumisi

Looge professionaalseid ja kergesti seadistatavaid hinnapakkumisi, tellimusi ja arveid. Saatke kõiki dokumente otse programmist ühekordse hiireklõpsuga, igal ajal, suvalisele kliendiarvule.

SVG

Online maksed. Saage raha kiiremini

Saage raha kiiremini, võttes vastu online makset otse kliendile väljakirjutatud arve vormist. PayPal ja krediitkaartide toetus. PayTraq loob ise kõikide maksete raamatupidamiskandeid, sellega välistades nende manuaalset moodustamist.

SVG

Mitme-valuuta süsteem

Töötate mitte ainult kohalikul turul? Kirjutage välja arveid igas valuutas. Täielik mitme-valuuta toetus igapäevase automaatse ECB kursside laadimisega. Valuutakursi vahest põhjustatud realiseeritud ja realiseerimata tulu või kulu autoarvestus.

SVG

Korduvad arved

Kui Teie äri vajab arvete saatmist korrapärasel alusel, siis automaatne arvete saatmine aitab Teile kiiremini makseid kätte saada ja säästab aega konto väljavõttel.

SVG

Makse kontroll

Kontrollige deebitoride võlgasid. PayTraq võib automaatselt saata tasumata arvete teatisi.

SVG

Arvelduste väljavõte

Kliendiga arvelduste näitlik väljavõte kiiresti näitab kõiki vaadeldud perioodi arveldusarveid, saadud arveid ja kreeditarveid. Arvelduste väljavõtet saab kliendile otse programmist välja saata, et temale bilansist meelde tuletada või lihtsalt näidata tasaarvelduste ajalugu.

SVG

Ostutellimus

Ostutellimus on tavaliselt esimene samm kauba omandamiseks. Looge tellimusi ja saatke neid otse programmist tarnijale. Seejärel konverteerige ostutellimusi tarnele või arvele.

SVG

Ostude arved

Kontrollida ostusid ja majanduskulusid on PayTraq'iga lihtne ja kiire! Lihtsalt sisestage vajalikke andmeid ja looge arvet oma tarnijalt väheste sekunditega.

SVG

Ostu postkast

Teie erinevate majanduskulutuste eest sissetulevate arvete ja tšekkide automaatse saamise koht. Saage kõiki dokumente otse oma inbox'i e-posti või Dropbox'i sünkroniseerimise kaudu.

SVG

Aruandekohustuslik isik

Looge ja kontrollige aruandekohustuslike isikute kulutuste aruandeid. Aruandekohustusliku isikuga arvelduste väljavõte näitab summade liikumisi perioodi jooksul ja üldbilanssi, samuti aitab töötajatele kulutatud raha hüvitada.

SVG

Pangakonto väljavõte

Vaadake kõiki liikumisi ja jääke pangakontodel ühes kohas. Kõik Teie pangatehingud saavad olla kergesti laetud ja lepitud. Tark vastavust otsiv süsteem aitab kiiresti ja kergesti konto väljavõtet töödelda.

SVG

Laokontroll

Täisfunktsionaalne ja tugev laohaldamissüsteem erinevate varu arvestus- ja hindamismeetoditega. Teie saate täieliku kontrolli ja selguse kõikide ladude tehingute kohta. PayTraq lihtsustab ja automatiseerib kõiki laotehinguid.

SVG

Juhtimisaruanded

PayTraq pakub laia juhtimisaruannete spektrit. Teie saate teada, kuidas Teie äri töötab päevast päeva, nädalast nädalasse ja kuust kuusse.

SVG

Finantsiline aruandlus

Hetkeline kujutus Teie äri seisundist koos finantsaruandluse aktuaalsete andmetega. Raamatupidamisbilanss, kasumiaruanne, rahavoo aruanne, kontrollbilanss ja palju muud.

SVG

Hands-free raamatupidamine

Kõiki elementaarseid majandustehinguid salvestatakse automaatselt raamatupidamisaruandesse ja ei nõua edasist töötlust. Manuaalseid kandeid saab kasutada ebatavaliste tehingute korral.

SVG

Automaatsed kanded

Kasulik funktsioon, kui Teil on vaja regulaarselt korrata samasuguseid kandeid.

SVG

Failide hoiustamine

Manustage faile peaaegu igale tehingule alates ostuarvetest kuni kliendikaartideni. PayTraq'i failide hoiustamisega kõik vajalik on alati käe pärast.

SVG

PayTraq Mobile

PayTraq iOS ja Android rakendused operatiivsete andmete ja üldteabe saamiseks.

SVG

14-päevane tasuta prooviversioon

Proovi tasuta