Me soovime aidata teil oma äri paremini juhtida, olla efektiivsem ning saavutada oma eesmärke, ning seeläbi säästa oma aega ja raha.

About Us
About Us

Pilv (ingk cloud) on platvorm, mis muudab andmed ja tarkvara internetis kättesaadavaks igal ajal, igal pool, iga internetitoega seadme kaudu. Sinu arvuti kõvaketas ei ole nüüdsest enam esmatähtis.

Internetipõhine raamatupidamine on arvestusmeetod, mis toetub ühele või enamale veebipõhisele rakendusele. Erinevalt tavalisest raamatupidamistarkvarast lauaarvutis, ei ole internetipõhise tarkvara puhul tarvis mitte midagi arvutisse installeerida. Selle asemel logib kasutaja sisse turvalisse kontosse internetis, ning saab selle kaudu hallata raamatupidamist, maksu- ja palgaarvestust, arveid, inventari ja ettevõtte aruandeid ning teisi arvepidamisfunktsioone.

Pilvepõhine raamatupidamine võimaldab ettevõtteomanikel olla pidevas ühenduses oma andmete ja raamatupidajatega, andes teile suurema kontrolli oma rahaliste vahendite üle. Pilvetarkvara on lihtne kasutada, see on kuluefektiivne ning seda on võimalik integreerida teiste internetipõhiste teenuste ja lisamoodulitega.