Sinu ettevõte on pilvepõhine

PayTraq on ainus tarkvara mida Sa vajad, et reaalajas kiirelt ja tõhusalt oma äri käigus hoida

Key Benefits

Miks just PayTraq?

 • 1

  User Friendly

  Lihtne kasutajaliides ja võimas funktsionaalsus säästavad Sinu aega ja annavad Sulle rohkem võimalusi teha seda, mis Sulle meeldib. Saad teha seda, mida vajad, vaid paari klikiga. Lakka mõtlemast liiga kallitele ja keerulistele ERP-süsteemidele. Sa ei vaja tundidepikkust koolitust, et PayTraqiga alustada. Päriselt.

 • 2

  All In One

  Saad täielikult automatiseeritud müügi, ostu, laomajanduse ja raamatupidamise, samuti põhivara, finantslaenud ja palgaarvestuse. See ei ole vähimalgi moel keerulisem kui internetipanga kasutamine.

 • 3

  True Cash Flow

  Oma rahavoogude tõhus haldamine saab aidata Su ettevõttel raha säästa. PayTraq võimaldab Sul võtta oma finantsid kontrolli alla, nähes igapäevaselt ajakohaseid andmeid selle kohta, kui palju raha Sul on, kuhu Su raha läheb, kellele Sa raha võlgned ning kes Sinule võlgu on. Oma rahavoo igapäevane jälgimine võib Sulle anda enesekindluse teha õigeaegseid ja tarku äriotsuseid.

 • 4

  Collaboration

  PayTraq võimaldab Sul töötada koos oma kolleegidega üheaegselt samas kohas. Lisa juurdepääs oma raamatupidajale, et ta saaks kontrollida ja postitada mittestandardseid toiminguid, teha koostööd kolleegidega, ning anda neile vajalikud õigused.

 • 5

  Reporting

  Saa silmapilkne ülevaade oma firma käekäigust reaalsetest finantsaruannetest. PayTraq võimaldab ettevõtte omanikul igal aja hinnata ettevõtte hetkeseisu. Koos kasumi, bilansi, rahavoogude ja proovibilansi aruannetega, pakub PayTraq laias valikus teisigi juhtimisaruandeid. See tähendab, et Sul on võimalik näha, kuidas Sinu ettevõttel päevast-päeva läheb.