Online raamatupidamine PayTraq on muundamas raamatupidamisäri, ühendades arve- ja raamatupidajad oma klientidega ühisel platvormil


Pilvepõhine integreeritud lahendus aitab Sul saavutada häid suhteid oma klientidega. Lihtne kasutajaliides ja võimas funktsionaalsus säästavad Sinu aega ja annavad Sulle rohkem võimalusi kasvatamaks oma praktikat, pakkudes kõrgetasemelisi teenuseid.

Tee koostööd piiramatute kliendikontodega vaid ühe sisselogimise kaudu, reaalajas, ükskõik kus Sa oled. PayTraq on online raamatupidamistarkvara, nii et saad sellele ligi pääseda igalt poolt ning hallata oma klientide finantse ilma, et peaksite olema samas kohas.

Saad keskenduda üldpildile, mitte paberimajandusele. Ei ole vajadust saata andmeid ja faile edasi-tagasi ning tehinguid uuesti sisestada. Unusta vigased failid ja probleemid tarkvara versiooniga. Sina ja Su kliendid töötate internetis samade reaalajas saadavate andmetega, ükskõik kus te asute.

PayTraq võimaldab meelitada ligi kliente üle kogu maailma, pakkudes neile innovaatilist pilvepõhist ärikomplekti kõigi funktsioonidega, mida väikese või keskmise suurusega ettevõte vajab.

Pilvepõhine raamatupidamine

PayTraq on täielik kahekordse kirjendamisega internetipõhine raamatupidamistarkvaralahendus. Sa saad kõik, mida Sa vajad, et oma raamatupidamist käigus hoida, ilma vaevata, mida muidu tekitab keeruliste raamatupidamistarkvarapakettide kasutamine. Pearaamat, proovibilanss, käibeandmik, kannete ajaline register, konto väljavõte ja partnerite pearaamat. Maksuarvestus nii tekkepõhiselt, kui ka kassapõhiselt.


Spetsiaalne hinnaplaan praktiseerivatele raamatupidajatele ja raamatupidamisettevõtetele

Business 10
Kuni 10 ettevõtet

€70/kuu
Kuni 10 kasutajat ettevõtte kohta

Business 25
Kuni 25 ettevõtet

€150/kuu
Kuni 10 kasutajat ettevõtte kohta

Business 50
Kuni 50 ettevõtet

€250/kuu
Kuni 10 kasutajat ettevõtte kohta

Võta vaid meiega ühendust, et kuulda rohkem üksikasju.