Meist


Me ehitame suurepäraselt lihtsaid ent võimsaid, pilvepõhiseid, integreeritud tarkvarasid ja tööriistu väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele üle maailma.

Meie ärikomplekt sisaldab arveldamist, soetamist, ladustamist, makseid, raamatupidamist, palgaarvestust, põhivara haldamist, laene ja palju muud.

Me soovime aidata teil oma äri paremini juhtida, olla efektiivsem ning saavutada oma eesmärke, ning seeläbi säästa oma aega ja raha.

Contact Us

 

Mis on "pilv"?
Pilv (ingk cloud) on platvorm, mis muudab andmed ja tarkvara internetis kättesaadavaks igal ajal, igal pool, iga internetitoega seadme kaudu. Sinu arvuti kõvaketas ei ole nüüdsest enam esmatähtis.

Mis on internetipõhine raamatupidamine?
Internetipõhine raamatupidamine on arvestusmeetod, mis toetub ühele või enamale veebipõhisele rakendusele. Erinevalt tavalisest raamatupidamistarkvarast lauaarvutis, ei ole internetipõhise tarkvara puhul tarvis mitte midagi arvutisse installeerida. Selle asemel logib kasutaja sisse turvalisse kontosse internetis, ning saab selle kaudu hallata raamatupidamist, maksu- ja palgaarvestust, arveid, inventari ja ettevõtte aruandeid ning teisi arvepidamisfunktsioone.

Miks pilvepõhine raamatupidamistarkvara on ideaalne kombinatsioon?
Pilvepõhine raamatupidamine võimaldab ettevõtteomanikel olla pidevas ühenduses oma andmete ja raamatupidajatega, andes teile suurema kontrolli oma rahaliste vahendite üle. Pilvetarkvara on lihtne kasutada, see on kuluefektiivne ning seda on võimalik integreerida teiste internetipõhiste teenuste ja lisamoodulitega.